0216 311 01 51 info@albayrakpano.com.tr
Çalışma Saatleri : 08:00 18:00

Pazartesi / Cuma

 

Gizlilik        
Albayrak, müşterilerinin sahip oldukları teknolojik çözümlerin ve avantajların, teknik bilgi birikimlerinin ve her nevi ticari bilgilerinin ne denli önemli olduğunun bilincindedir.        
         
Bu nedenle Albayrak müşterilerinden aldığı teknik ya da ticari belge ve bilgileri, projelerinde geliştirdiği ve/veya uyguladığı çözümleri kesinlikle gizli tutmaktadır.        
         
Yenilikçilik        
Albayrak, müşterilerinin başarıları ve insanlık için daha iyi bir dünya sağlamada yenilikçi çözümlerin anahtar faktör olduğuna inandığından, yenilik düzeyi yüksek çözümler sunmayı ilke edinmiştir.        
         
Kalite        
Albayrak, müşterileri ile etkin ve güvenilir faaliyetler geliştirmek için kalitenin en önemli faktör olduğuna inanmaktadır (önce yap, sonra daha iyi yap, standartlaştır, prosedürleri geliştir, prosedürleri izle). Bu nedenle Albayrak, ISO 9001:2008 standartlarında dikte edilen unsurlara sonuna kadar bağlıdır.
         
İletişim        
Albayrak, breysel ve kurumsal tecrübelerin yeni nesillere aktarılmasının, deneyimleri birlikte yaşayabilmekle mümkün olabildiğinin bilincindedir. Bu nedenle Albayrak, sahip olduğu imkanlar ve takım çalışması ruhu ile yeni nesilleri yetiştirmek, geliştirmek ve onlara tecrübelerini aktarmak konusunda kararlı ve en ileri seviyede paylaşımcıdır.
         
Meslek Etiği        
Albayrak, toplumun ihtiyaçları ile yüksek uyumlu (güvenlik, çevre, sağlık), yüksek katma değerli teknolojik çözümlerin müşterilerinin ve kendisinin sürdürülebilir büyümleri için kabul edilebilir tek seçenek olduğunun bilincindedir


ALBAYRAK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Bu Web Sitesi YeniÇözüm E-Ticaret YeniSoft ile geliştirilmiştir.